تنها نماینده رسمی آنتی چیت SXE Injected در ایران

نماینده رسمی SXE در ایران

تنها نماینده رسمی آنتی چیت SXE Injected در ایران

طی سیاست هایی که گیمز ۵ در پیش گرفت تصمیم بر این شد که نماینده رسمی این شرکت در ایران باشیم و سرورهای مجهز تری نبست به سایر ارائه دهنده گان داشته باشیم و تا حد امکان تلاش خود را در جهت جلوگیری از تقلب در سرورهای بازی را انجام داده باشیم.

بنا به پیگیری ها و صحبت های متعدد که توسط گروه گیمز5 با شرکت مذکور انجام داده شد و بالا بودن هزینه های رفع مسدودیت، برای راحتی شما کاربران، هزینه را از 20 دلار، به 10 دلار کاهش دادیم.

 

SXE-Injected یک نرم افزار ضد تقلب محصول آرژانتین میباشد که در بازی کانتر استرایک آنلاین که بروی سرور های کانتر استرایک پایه گذاری شده کاربرد دارد و برای ورود به این سرور ها باید نسخه کاربر این برنامه ضد چیت و تقلب را دانلود کنید تا بتوانید به صورت آنلاین بازی کنید.

نرم افزار ضد تقلب رایگان SXE-Injected برای مقابله ی کامل با متخلفان و نرم افزارهای تقلب است.

 

Sxe Injected یک نرم افزار ضد تقلب برای سرورهای بازی های Counter Strike 1.5 , Counter-Strike 1.6 , Counter-Strike 1.8 , Counter-Strike 1.19 , Counter-Strike 1.21 , Counter-Strike Zero , Counter-Strike Condition Zero و تمام نسخه های ما قبل بازی Counter-Strike Source می باشد.

 

صاحبان سرورها با نصب این آنتی چیت می توانند یک امنیت عالی و بی نقص و کاملاً هوشمند و اتوماتیک و از همه مهم تر رایگان را عرضه نمایند.

بازیکنان نیز می بایست نسخه ی Client نرم افزار SXE-Injected را نصب کنند تا بتوانند وارد سرورهایی شوند که توسط SXE-Injected پشتیبانی می شود.

نرم افزار ضد تقلب SXE-Injected یک نرم افزار آرژانتینی می باشد که توسط گروه معتبر Local Strike که نمایندگی های جهانی دارد اداره می شود.

کار با این نرم افزار بسیار راحت است. کافی است که SXE-Injected را نصب کنید و آن را اجرا کنید.

حالا بدون انجام هیچ کاری، بازی خود را اجرا نمائید.

به محض اجرا شدن بازی، SXE-Injected بازی را شناسایی کرده و پیغامی مبنی بر Game Injected می دهد.

سپس، نرم افزار به صورت خودکار Minimize(کوچک) شده و بازی اجرا می شود.

دانلود آخرین نسخه SXE کاربر :

نسخه : 17.2

دانلود Games5 - گیمز5